Kendi Kartınla 13 Kart Büyük Tarot Açılımı

Tarot destenizden 13 adet kart seçiniz ve aşağıdaki dizilim şablonuna uygun olarak masaya diziniz. Daha sonra aşağıdaki menüden tarot diziliminizin fotoğrafını yükleyiniz.
13 Kart özel tarot okuması

Falınıza devam edebilmek için üye girişi ya da kayıt yapmalısınız.

Giriş Yap / Kayıt Ol

Kendi tarot kartınla fal bak

Kişiye Özel tarot falı

Kendi kartınla fiziksel Tarot Falı Fotoğraf Açılımı hizmetimizi diğer hizmetten ayrılan en önemli yönü, sizin kendi ellerinizle seçtiğiniz ve fotoğrafını çekerek bize ilettiğiniz tarot kartlarına dair, kişiye özel ve özenle hazırlanmış profesyonel yorumlar sunmamızdır. Tecrübeli ve yetenekli yorumcumuz Bay Zen, tarot kartlarının enerjisini ve sembolizmini kullanarak, yaşamınızdaki mevcut durumunuzu ve geleceğinizi derinlemesine analiz edecektir.

Tarot aşk ve ilişki falı

Bu özel hizmette, kendi seçtiğiniz 13 kartın gücü ve kapsamlılığından yararlanarak enerjinizi ve yaşamınızdaki mevcut durumu inceleyeceğiz. Ardından, kaderinizin ve geleceğinizin muhtemel yönlerini ve fırsatlarını keşfedeceğiz. Hizmetimizde odak noktası, geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek zamanın her biri üzerinedir. Bu sayede, yaşamınızdaki kararlarınızı daha bilinçli ve güçlü bir şekilde almanıza yardımcı olacak detaylı bilgiler sunuyoruz.

Fiziksel Tarot Falı Fotoğraf Açılımı yöntemimiz, eski okuma geleneğinin derin bilgeliği ile modern sezgisel rehberlik ve yorumlama tekniklerini bir araya getirerek, yaşamınızdaki en önemli konuları daha geniş ve bütünsel bir perspektiften ele almanızı sağlar. Tarot kartları, enerjinizin ve yaşamınızdaki mevcut durumun yansıması olarak kullanılacak ve bu sayede gelecekte karşılaşabileceğiniz zorluklar ve fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tarot ilişki falı

Bu özel hizmet kapsamında, aşk hayatınız ve ilişkileriniz, kariyerinizdeki önemli dönüm noktaları ve yaşamınızdaki genel refahı etkileyebilecek olaylar gibi konuları daha detaylı ve kapsamlı bir şekilde ele alacağız. Kendi seçtiğiniz kartlarla birlikte, yaşamınızdaki her alanda daha sağlıklı, dengeli ve başarılı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacak stratejiler ve eylem planları geliştirebilirsiniz.

Ücretli Tarot Falı 13 Kart Büyük Tarot Açılımı yöntemimiz, eski okuma geleneğinin derin bilgeliği ile modern sezgisel rehberlik ve yorumlama tekniklerini bir araya getirerek, yaşamınızdaki en önemli konuları daha geniş ve bütünsel bir perspektiften ele almanızı sağlar. Tarot kartları, enerjinizin ve yaşamınızdaki mevcut durumun yansıması olarak kullanılacak ve bu sayede gelecekte karşılaşabileceğiniz zorluklar ve fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.