13 Kart Büyük Tarot Açılımı Nedir? Danışana Neler Anlatır?


Örnek 13 kart büyük tarot açılımını incelemek için, aşağıdaki butona tıklayınız.

Örnek 13 Kart Büyük Tarot Açılımı

Sırasıyla çekeceğiniz 13 kartta göreceğiniz yorumlar şunlardır:

1. Kart: Anlık ruh halimi, hayal kırıklıklarımın sebeplerini ve sonuçlarını,

2. Kart: Zaaflarımı, yol arkadaşlarımın yaşamıma iyi veya kötü yansıyan etkilerini,

3. Kart: Gelecekte karşıma çıkabilecek fırsatları, fırsat ve tehlikeler karşısında atılması gereken adımları, yeni fırsatların varlığını,

4. Kart: Geçmiş hatıraların bugüne yansımalarını, varsa mutluluğun kapısındaki yeni sürpriz olayları,

5. Kart: (Bir dilek tutun) Tuttuğunuz dileğin gerçekleşme ihtimallerini, şu anki zamanın doğruluğunu,

6. Kart: Yakın gelecekte karşılaşabileceğim sürpriz olayları,

7. Kart: Hatıralarımın karanlığında cevapsız kalan sorularımın yanıtlarını ve çözüm yollarını,

8. Kart: Dışarıdan birinin beni ilk bakışta nasıl gördüğünü, aynı hataları tekrarlamama sebep olan şeyi, varsa gizli kalmış yeteneklerimi,

9. Kart: Hayallerimi ertelemeksizin geleceğime yön verebilmem için alınması gereken sıra dışı kararları,

10. Kart: İdeallerime ulaşmak, baskılardan kurtulmak için yapılması gerekenleri, vazgeçilmesi gerekenleri.

11. Kart: GEÇMİŞ - Geçmişin sırlarında gizlenen gerçeklerin geleceğime yansımalarını, doğrularımı ve yanlışlarımı,

12. Kart: ŞİMDİ - Şu anki durumumu, ileride nerede olmam gerektiğini, olayların akışını nasıl yönlendirebileceğimi, fırsatları nasıl değerlendirmem gerektiğini,

13. Kart: GELECEK - Gelecekte beni nelerin beklediğini, geleceğime yön verip hayallerime nasıl ulaşabileceğimi anlatır.

13 Kart büyük tarot açılımında danışan sırasıyla tarot destesinden 13 adet kart seçer. İlk kartınızı çekmeden ekrana 5. Dilek kartı 6 dilek kutucuğundan seçim yapması istenir(AŞK, KARİYER, PARA, SAĞLIK, MUTLULUK, AİLE). 13 kart çekme işleminiz bittiğinde, kartlarınız yorumcuya ulaşır. Bu fal türü oldukça geniş ve kapsamlıdır. Yorumcu, danışanın tarot yorumunu en geç 2 saat içinde yorumlayarak özel profil sayfasında yayınlar. 2 saatlik süre içinde yorumu tamamlanan danışanlara "Tarot yorumunuz hazır" başlıklı bir e-posta uyarı mesajı gönderilir. 13 kart büyük tarot yorum ücreti, çok kısa bir süre için açılışa özel olarak Türkiye'de 500 TL yerine 150 TL, yurt dışında ise 40 ABD doları yerine 10 dolar olarak belirlenmiştir.

Yorumcu Bay Zen, 1964

Ankara doğumludur. 1999 yılında tarota ilgi duymaya başlamış ve 1999-2022 yılları arasında, tarotun özüne sadık kalarak, kendine özgü tescilli makalelerle 2028 farklı yorum yazmıştır. 13 Kart büyük tarot açılımında 13 adet kart çekmek için 13 boş kutucuk bulunur. Bu 13 boş kutucuğa 78 kartın her biri düz veya ters gelebileceği için, boş kutu sayısı aslında 26'dır. Çekilen kartların farklı gelme olasılığı, 78 kart x 26 boş kutu = 2028 yorumdur.

Örneğin, çektiğiniz 8 numaralı kart kupa üçlüsü ters gelerek, 13 kart şablonundaki 8 numaralı boş kutucuğa oturduğunda; solundaki 7 numaralı kart kılıç onlusu düz olarak, sağındaki 9 numaralı kart ise asılan adam ters olarak geldiğinde, kupa üçlüsünün yorumu, sol ve sağdaki kartların yorumlarından etkilenerek değişir. Bu şartlar altında, 78 tarot kartının toplam yorum permütasyonu 4.95 x 10^27'dir, ki bu sayı 4,950,000,000,000,000,000,000,000 farklı tarot yorumu anlamına gelir.

Formül: P(n, r) = n! / (n – r)! burada n, toplam eleman sayısı (78) ve r, seçilecek eleman sayısıdır (26). Bu durumda P(78, 26) = 78! / (78-26)! hesaplanır ve 4.95 x 10^27 farklı yorum ortaya çıkar. Özetle, hiçbir insan zekası bu kadar yorumu kafasında tutamaz. Yorumcu, her danışan için çektiği kartların soluna ve sağına gelen kartlara göre, önceden kendisi tarafından yazılmış olan 2028 yorum yardımıyla tekrar özel yorumlar yapar.

Yorumcu, 1 adet 13 kart büyük tarot açılımını yaklaşık 1 saatte yorumlar. Günlük yorum kota doluluğuna göre danışanın özel profil sayfasından yorumlarına ulaşma süresi en fazla 2 saate kadar çıkabilir.